pl en

Firma Stal-Plex Bis Sp. z o.o. kontynuje ponad 30-letnią tradycję w zakresie produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych. Posiadamy park maszynowy oparty na wtryskarkach Krauss Maffei oraz Battenfeld o sile zwarcia 25-500 ton.Produkujemy detale dla różnych gałęzi przemysłu w kraju i zagranicą z surowców takich jak:
ABS, PS, PMMA, POM, PP, ABS-PC, SAN,PA6.6 i innych.Zbudowaliśmy firmę, króra może sprostać każdemu wyzwaniu w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych. Wieloletnie doświadczenie, nowoczesny park maszynowy i zdobyte certyfikaty jakości procentują w oczach klientów.Dysponujemy magazynami na ok. 600 miejsc paletowych, halę montażu oraz drukarnię wyposażoną w maszyny do sitodruku, tampodruku i hot stampingu.Posiadamy własny transport oraz doświadczenie w logistyce krajowej i zagranicznej.

W celu dalszego rozwoju firmy planujemy zakup nowoczesnych wtryskarek o sile zwarcia do 600 ton oraz wprowadzeniu systemu IML celem zaspokojenia oczekiwań zleceniodawców. Zapraszając do współpracy jesteśmy pewni, że spełnimy wszystkie Państwa kryteria w zakresie jakości, terminowości oraz rzetelności podjętych kontraktów.

Zarząd Stal-Plex Bis Sp. z o.o.